Ana Sayfa > Genel > ODFED’in Danışmanlık Desteği ile Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nin 8.Renk Projesi
IMG_3789

 

 

5 Kasım 2015’de TÜYAP’ta yapılan Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nin otizmde farkındalık yaratmak adına düzenlediği 8.Renk Projesi’nin Mustafa Ceceli ile olan lansman gününe katılmamızla başlayan “Otizm Dünyasındaki” umut yolculuğumuz bugünlere geldi.

ODFED ‘in danışmanlığında HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ’nin projesi, sınırlı sayıda otizmli çocuğun eğitimine destek olmak için başlatılmıştı. Ancak, ODFED Yönetim Kurulunun önerisi ile bakım evleri eksiğine dikkat çekilerek, eş zamanlı 8 ilde eğitim ve bakım evi yaptırma projesine çevrilmiştir.

Üye derneklerimizin bulunduğu 5 il ve derneğimiz olmayan 6. ve 7. iller için de destek vermekteyiz. Proje destekçisi olarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığımız Proje, 8 Nisan 2016 tarihinde gerçekleştirilecek Konser Programı ile duyurulacaktır.

8 Nisan 2016 da gerçekleşecek konsere sınırlı sayıda aile ücretsiz katılabilecektir. İlgilenen ODFED üyesi aileler TC kimlik numaraları, ad, soyad ve iletişim bilgilerini 22 Mart Salı gününden önce otizmderneklerifederasyonu@gmail.com adresine mail yolu ile bildirebilirler.

ODFED Yönetim Kurulu

IMG_3789IMG_3793

IMG_3794 IMG_3792